“Купив” дітей у знайомого, щоб перетнути кордон: на Одещині затримано правопорушника

14:46, 22 декабря 2022

На Одещині затримали чоловіка, який, аби перетнути державний кордон України, видавав себе за багатодітного батька. Він намагався надурити прикордонників фейковими документами.

Як повідомив начальник пресслужби Ізмаїльського прикордонного загону Південного регіонального управління ДПСУ Ігор Перегняк, чоловіка затримали в пункті “Рені”. Він так хотів виїхати, що “купив” собі дітей.

На Одещині прикордонники Ізмаїльського загону викрили чоловіка, який вдавав з себе багатодітного батька, щоб незаконно перетнути кордон. Зокрема, в пункті пропуску “Рені” 35-річний громадянин України пред’явив свідоцтва про народження на трьох дітей“, – повідомив він.

Доводити, що чоловік використовує підробки, довелося за допомогою технічних засобів прикордонного контролю. Порушник все ж таки зізнався, що придбав свідоцтва у свого знайомого. За фейкові документи він заплатив 3 тисячі доларів.

Співробітники Прикордонної служби звернулися з цим інцидентом до поліції. Наразі вирішується питання про початок кримінального провадження.