Лончак пояснив, чи можуть школи та дитячі садки Одеської області повернутися до офлайн навчання

13:22, 13 октября 2022

Оффлайн заняття у школах та дитячих садках Одеської області заборонено розпорядженням голови Одеської ОВА через ескалацію бойових дій та високу ймовірність ракетних атак. Голова департаменту освіти Одеської ОВА Олександр Лончак у відповідь на часті звернення батьків школярів та вчителів уточнив, що розпорядження Максима Марченка стосується як бюджетних, так і приватних навчальних закладів незалежно від наявності дозволу батьків.

«Ще раз акцентую вашу увагу на тому, що видано розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації про перехід з 11 жовтня 2022 року на дистанційне навчання закладів освіти регіону усіх типів і форм власності. Це стосується і приватних шкіл та садочків! Взагалі усіх! Без винятку!» – заявив він і наголосив, що триває збройна агресія росії та збереження життя й здоров’я дітей є першочерговим завданням.

На питання коли відновлять оффлайн заняття у школах Одеської області, він зазначив, що «чекаємо на окреме розпорядження Одеської ОВА». Місцеві органи управління освіти та засновники не мають повноважень самостійно приймати такі рішення.

Він закликав батьків школярів та вчителів набратися терпіння.