Максим Марченко пообіцяв виділити додаткові ділянки для риболовства на Дунаї

09:18, 02 марта 2023

1 березня, пройшла нарада з обговорення можливості виділення додаткових ділянок для риболовства на річці Дунай.

Про це у своєму вечірньому відеозверненні повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Обговорення пройшло за участі командувача оперативно-стратегічного угруповання військ, представників Сил оборони, начальника Ізмаїльської районної військової адміністрації, представників Дунайської асоціації рибалок, а також керівника Держрибагентства.

Максим Марченко запевнив, що вже сьогодні буде сформована робоча група, яка безпосередньо опрацює це питання.

«Перш за все, це дозволить покращити ситуацію в Ізмаїльському районі, який живе рибним промислом», – зазначив очільник області.

Нагадаємо, з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну кількість ділянок на Дунаї було суттєво обмежено через близькість від державного кордону.

Під час нещодавнього візиту міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського на Ізмаїльщину питання виділення додаткових ділянок для рибного промислу гостро поставив голова Вилківської територіальної громади Матвій Іванов, адже  саме ця ТГ найбільше потерпає через обмеження.

Сподіваємося, що робоча группа оперативно вирішить питання, так як саме зараз починається сезон лову дунайського оселедця.