Максим Марченко прокоментував гучні затримання чиновників Одеської ОВА

09:44, 03 февраля 2023

Як всім відомо, зараз по всій Україні проводяться низка масштабних оперативно-слідчих заходів, направлених на боротьбу із внутрішнім ворогом, та очищення органів влади від корупціонерів і зрадників.

“В рамках відкритих проваджень у різних регіонах України відбуваються десятки обшуків і вручення підозр фігурантам справ. Відповідна робота проводиться і в нашій області. Вчора на корупції було викрито заступника начальника одного з управлінь Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації, який налагодив злочинний механізм одержання грошей за сприяння у безперешкодному виділенні земельних ділянок.

Сьогодні співробітники департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції оголосили про підозру ще двом посадовцям адміністрації, яких підозрюють у привласненні державних коштів при закупівлі продуктів харчування.

Також СБУ викрила військовослужбовця Збройних сил України, який зрадив український народ та здавав ворогу розташування власних побратимів.

Хочу підкреслити, що недоторканих ні в адміністрації, ні в області немає і кожен повинен і буде нести відповідальність за свої вчинки згідно законів України!” – наголосив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко