Мешканець Одещини не погодився з позбавленням водійських прав і купив собі нові

14:37, 12 января 2023

Раніше 35-ріічного водія позбавили водійських прав через п’яне водіння, але він придбав нові «липові» в інтернеті. За підроблені документи лихачу з Ізмаїла загрожує до двох років ув’язнення.

Про це повідомили в облполіції.

Поліцейські Болградського району скерували до суду обвинувальний акт стосовно водія з Ізмаїлу, який придбав в інтернеті «нові» водійські права. До цього чоловік вже двічі притягувався до адміністративної відповідальності за нетверезе водіння та був позбавлений права керувати авто.

Попався водій-аферист під час перевірки на на блокпосту в передмісті Болграда за кермом «ВАЗу». Він надав охоронцям придбані права та , але вони одразу ж встановили: документ має ознаки підробки й не значиться в жодному реєстрі.

Вилучене посвідчення було направлене на експертне дослідження, де фахівці підтвердили, що воно не відповідає встановленому зразку аналогічного бланку оригінального документа, що перебуває в офіційному обігу на території України.

Правоохоронцям чоловік зізнався, що придбав права в інтернеті за 7 тис. гривень.

Наразі підприємливому водію інкримінують одразу три статі: йому висунуті обвинувачення в пособництві, тобто в наданні засобів вчинення кримінального правопорушення іншими співучасниками, підроблення офіційного документа, який видається та посвідчується підприємством, що має право видавати та посвідчувати такі документи, і який надає права та звільняє від обов`язків, з метою використання його підроблювачем та іншою особою (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України), а також у використанні завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358 ККУ).

Чоловікову світить 17 тис. грн штрафу або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.