Мешканка Вилкового затопила піч наркотиками, аби врятувати онука від відповідальності

11:24, 18 февраля 2023

У місті Вилкове правоохоронці провели низку обшуків у громадян, які підозрюються у зберіганні та продажі наркотиків. Результатом стало виявлення та вилучення заборонених речовин у кількох місцевих мешканців, та один з випадків здивував навіть досвідчених стражів закону. Про це повідомили в Ізмаїльській окружній прокуратурі. 

Обшуки відбулися за процесуального керівництва Ізмаїльської окружної прокуратури, за оперативного супроводу працівників 17 прикордонного загону імені полковника Олександра Жуковського (м. Ізмаїл)  слідчими СВ Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області з залученням службового собаки прикордонного загону.

У ході проведення слідчих дій було виявлено та вилучено наркотичні засоби рослинного походження у великих розмірах у кількох містян. Та один з випадків правоохоронців особливо вразив. Літня жінка, дізнавшись про обшуки, аби врятувати онука від кримінальної відповідальності намагалася спалити наркотики у пічці. Тепер перед законом доведеться відповісти не тільки підозрюваному, а й його люблячій бабусі, котра намагалася знищити речові докази.

Усі наркотичні речовини на теперішній час направлено на експертизу, тривають слідчі дії.