Мистецтво під час війни: в Арцизькій арт-галереї експонуються картини місцевих митців

13:35, 28 октября 2022

Сьогодні, 28 жовтня, в Арцизькій арт-галереї відкрилась тематична виставка картин місцевих художників. Вона має назву «Мистецтво під час війни» та приурочена до Дня художника, який відмічався в Україні на початку жовтня.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

В урочистій частині відкриття заходу брав участь Арцизький мсіький голова  Сергій Парпуланський. Він вручив подарунки та подяки від Арцизької міської ради митцям, роботи яких представлені у галереї: Тамарі та Олександру Ткач, Юрію та Сергію Слюсар, Дмитру та Варварі Скулінець, Івану Нєнову, Лілії Карпенко, Володимиру Кучерявому та Анатолію Колосову.

Художники – люди, які бачать та мислять по-особливому, підтримують дух та віру людей у майбутнє через мистецтво, у часи руйнувань вони створюють. «Мені приємно, що війна не знищила у наших митців бажання творити, – пише на свій сторінці у Фейсбук Сергій Парпуланський. – Вони знаходять у собі сили створювати вічне та прекрасне, транслювати усе, що бачать, через призму своєї творчості».

Також під час відкриття виставки було підбито підсумки онлайн-челенджу «Відтвори картину». Очільник громади відмітив грамотами Арцизької міської ради та вручив подарунки авторам найкращих робіт – Наталії Реу, Христині Терзі, Валерії Леонідовій та Іллі Сара.

До привітань учасників творчого челенджу доєдналася начальник відділу культури та туризму Арцизькоъ мыськоъ ради Світлана Дімова та вручила грамоти Євгенії Стоян, Ганні Осмолович, Вікторії Політовій та Тетяні Ревякіній.

Директор Арцизької художньої школи Олена Фрунзе як організатор челенджу оголосила переможців у категорії «Глядацькі симпатії» та вручила грамоти Максиму Літвінову та Олександрі Бужинській. Грамотами за участь у челенджі були відмічені Валентина Лучкова, Єлізавета Петренко, Каріна Троян, Ганна Бондаренко, Анастасія Літвінова, Владислав Вознюк, Євгенія Грозова, Поліана Гайдаржі, Віталій Іванов, Тетяна Пеліван, Ніна Добрякова, Варвара Іванова.

На завершення урочистого відкриття виставки Галина Гуцан, директор Арцизької міської публічної бібліотеки, при якій працює арт-галерея, подякувала всім причетним до організації заходу, вокалістам та музикантам Арцизької школи мистецтв за музичний супровід та всім гостям, хто прийшов на відкриття експозиції. Завершив захід приємний сюрприз для усіх присутніх – виступ віртуоза-скрипаля з Одеси Андрія Євстратьєва.