Мобільна бригада лікарів Арцизького ЦМСМД веде безкоштовні виїзні прийоми в селах Арцизької громади

11:54, 01 марта 2023

З початку лютого цього року мобільна бригада лікарів Арцизького Центру первинної медико-санітарної допомоги проводить безкоштовні виїзні прийоми громадян.

Щотижня у населені пункти громади за графіком виїжджають профільні спеціалісти Арцизького ЦПМСД для медичного огляду дорослих і маленьких мешканців сіл.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

До бригади входять сімейний лікар, педіатр, психолог, логопед. Крім огляду, всі охочі можуть перевірити рівень цукру в крові, вакцинуватися проти COVID-19, дифтерії, правця, пройти тестування на ВІЛ, гепатит В і С, COVID-19, хвороби, які передаються статевим шляхом, пройти первинний скринінг на туберкульоз, онкозахворювання, захворювання серцево-судинної системи тощо та отримати лабораторні послуги (загальний аналіз крові та загальний аналіз сечі).

Прийоми проводяться як на базі сільських амбулаторій чи місцевих ФАПів, так і на дому.

Минулого місяця мобільна бригада працювала у трьох селах Арцизької громади: с. Прямобалка, с. Холмське (с. Новохолмське) та у с. Нова Іванівка.

Як повідомила завідувачка Арцизького Центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Федорова, під час роботи бригади в селі Прямобалка було оглянуто сімейним лікарем 18 людей, педіатром – 21 дитина, до психолога звернулося 23 людини та ще майже 20 людей пройшли необхідні обстеження в лабораторії.

У с. Холмське (с. Новохолмське) до сімейного лікаря звернулося 48 людей, до психолога – 31, педіатр оглянув 31 дитину. Крім того, усім охочим проведено загальний аналіз крові та загальний аналіз сечі.

На прийом до сімейного лікаря в с. Нова Іванівка прийшли 43 людини, послугами психіатра скористався 41 мешканець села, з логопедом поспілкувалися 30 людей.

Виїзні прийоми мобільної бригади лікарів Арцизького Центру первинної медико-санітарної допомоги триватимуть і надалі.