На двох дорогах Одещини ремонтують мости, пошкоджені внаслідок аварії та військової агресії рф

09:21, 20 декабря 2022

В Одеській області наразі ремонтуються штучні споруди на трасах державного значення. Одразу на двох дорогах виконується аварійний ремонт мостів.

Про це повідомляють в Службі автомобільних доріг в Одеській області.

Так, на автомобільній дорозі М-15 Одеса – Рені (на м. Бухарест), внаслідок дорожньо-транспортних пригод пошкоджено мостову споруду поблизу с. Новокам‘янка Ізмаїльського району. Наразі ремонтники відновлюють повноцінний проїзд.

«Вкрай важливо забезпечити сталий проїзд автомобільною дорогою М-15, тому що це один з найважливіших логістичних маршрутів Одеської області, через який щодня проїжджають декілька тисяч автотранспортних засобів», – зазначили в САД.

На автомобільній дорозі Н–33 Одеса – Білгород–Дністровський – Монаші – /М-15/ пошкоджено міст внаслідок військової агресії від рф. Наразі роботи з відновлення майже завершені, залишилось влаштувати вирівнюючий шар покриття.

«Учасників дорожнього руху проінформовано за допомогою дорожніх знаків. Просимо всіх водіїв бути уважними і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху та завчасно знижувати швидкість руху», – звернулися до водіїв дорожники.

Зазначається, що роботи з аварійного ремонту мостів виконуються виключно за рахунок експлуатаційного утримання.