На Одещині зловмисники почали наживатися на генераторах – пристрої крадуть з вулиць просто під час роботи

09:16, 13 декабря 2022

Блекаут збільшив попит на пристрої, що виробляють електричний струм. Генератори громадяни виставляють на вулиці, це правильно: так вимагає техніка безпеки. Але разом з тим часто не дотримуються правил захисту від нечесних на руку людей.

У ці складні часи, коли одні люди згуртовуються, допомагають один одному і добрими справами наближають перемогу, інші несвідомі громадяни не втрачають можливості нажитися на викликах війни, повідомляє ГУНП в Одеській області.

Поліцейські викривають таких осіб і зауважують, що за майнові злочини, скоєні в умовах воєнного стану, в рази посилено відповідальність. Зокрема, ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України тягне за собою покарання позбавленням волі від п’яти до восьми років.

Наразі слідчі проводять досудові розслідування за фактом кількох крадіжок генераторів у місті Одесі та області. Їх зловмисники повикрадали з вулиць просто під час роботи.

“Аби унеможливити вільний доступ до своїх пристроїв сторонніх осіб, просимо громадян вжити належних заходів. Прикріплюйте їх ланцюгами або іншими надійними кріпленнями, не залишайте без нагляду”, – рекомендують поліціанти.

Якщо хтось вже став жертвою крадіїв або свідком злочину, звертайтеся на спецлінію «102» або до місцевого підрозділу поліції.