На трасі Одеса-Рені на злощасному повороті біля селища Суворове сталася чергова ДТП за участю рейсового автобуса. Є постраждалі

14:12, 03 ноября 2022

Сьогодні на трасі Одеса-Рені на злощасному повороті біля селища Суворове сталася чергова ДТП за участю рейсового автобуса, внаслідок якого постраждали люди.

За попередньою інформацією, автобус сполученням Одеса-Варна рухався у бік Ізмаїла. Аварія сталася на невеликому вузькому мосту, де встановлено знак “Перевага зустрічного руху”. Швидше за все, ігнорування даного знака і стало причиною ДТП.

Цей знак встановлюється перед вузькими ділянками дороги, нерідко – під час проведення дорожніх робіт, на мостах та шляхопроводах, і означає, що водій повинен поступитися дорогою учасникам дорожнього руху, що рухаються у зустрічному напрямку.

Швидше за все, водій не встиг вчасно зорієнтуватися, втратив керування і виїхав за межі проїжджої частини, де автобус перекинувся. За повідомленням очевидців, в аварії постраждали 7 людей. Офіційної інформації про подію та постраждалих наразі немає.