Надеждівську школу відвідали колишні випускники – учасники АТО (фото)

11:53, 17 октября 2017

З 9 по 16 жовтня поточного року в навчальних закладах Арцизького району відбувалися урочисті заходи до Дня захисника України.

Так, в Надеждівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. пройшла урочиста лінійка «Свято мужності і відваги», на яку були запрошені п’ятеро випускників школи, які наразі є військовослужбовцями Збройних сил України, воїнами-ветеранами АТО. Також на святі були присутні двоє військових, які воювали на Сході країни – Порошенко Микола Вікторович та Чумаченко Олександр Миколайович.

Виступи школярів були сповнені великою шаною до всіх мужніх воїнів, які відстоюють незалежність нашої держави і є втіленням сили та героїзму захисників рідної землі. Діти декламували вірші, виконували пісні та танцювальні композиції.

Зі святом мужності й відваги гостей та учнів привітала директор школи Терзі М. А. Увесь зал, затамувавши подих, слухав виступ Миколи Порошенка, який розповів про трагічність подій, пережитих ним разом з побратимами під час перебування на Донбасі, і побажав усім дітям України жити в мирі та злагоді. Після цього присутні вшанували пам’ять загиблих українських воїнів хвилиною мовчання.

На завершення урочистого заходу школярі поділилися спільною мрією, щоб війна скоріше закінчилася і у нашому спільному домі запанував мир. Особливо діти побажали, щоб усі воїни, які самовіддано захищають нашу Батьківщину на її східних теренах, повертались якнайшвидше додому живими.