Не доїхали до України: в Бєлгородській області військові розстріляли “мобіків”

14:27, 16 октября 2022

Деякі російські пабліки пишуть, що у тій військовій частині перебували понад 100 осіб з Брянської області, які відмовляються йти на штурм Лимана.

Пропагандистські ЗМІ повідомляють, що у селищі Солоти Бєлгородської області РФ троє військових відкрили стрілянину у військовій частині. Багато мертвих та постраждалих.

Про це інформують телеграм-канали.

Сестра одного з постраждалих мобілізованих повідомляє, що мова може йти про 22 вбитих та 16 поранених мобілізованих. За даними видання SOTA, стріляли троє військових, двоє з яких було вбито на місці, а один втік.

Деякі російські пабліки пишуть, що у тій військовій частині перебували понад 100 осіб з Брянської області, які відмовляються йти на штурм Лимана. Військове керівництво більше тижня намагалося вмовити їх вирушити на штурм міста.

Згодом у Міністерстві оборони РФ підтвердили стрілянину на території військової частини в Бєлгородській області та заявили про “терористичний акт, вчинений громадяни однієї з країн СНД”. За їхніми даними, внаслідок стрілянини загинуло 11 людей, 15 – поранені.

“Під час заняття з вогневої підготовки з добровольцями, які готуються до спецоперації, терористи обстріляли зі стрілецької зброї особовий склад підрозділу. 11 людей загинули, 15 із пораненнями різної тяжкості госпіталізовані. Вогнем у відповідь двоє терористів знищені”, – цитують росЗМІ Міноборони РФ.