Негода на Одещині: оперативна інформація щодо ситуації у Бессарабії

10:57, 09 января 2024

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер оприлюднив оперативну інформацію щодо ситуації з негодою у районах регіону, зокрема Бессарабії.  

Наразі відомо, що в Ізмаїльському районі відсутнє енергопостачання в селі Лощинівка (пошкоджені лінії електропередач), ДТЕК працює. Водопостачання, газопостачання, теплопостачання у штатному режимі.

У Білгород-Дністровському районі електропостачання, водопостачання, теплопостачання працює в штатному режимі. На дорогах ожеледиці немає.

Усе працює у звичайному режимі і у Болградському районі.

Щодо інших районів Одещині, то у Роздільнянському районі водо- та теплопостачання працює в штатному режимі. Електропостачання відсутнє в 33 населених пунктах(16 660 осіб). ДТЕК працює над відновленням. На дорогах працює техніка.

У Березівському районі електроенергія відсутня повністю у 80 населених пунктах, частково відсутнє 15. Вода є у всіх населених пунктах. На території району ожеледиця, налипання льоду на проводах. Енергетики та дорожники працюють.

У Подільському районі відсутнє електропостачання у 105 населених пунктах (86 109 осіб). Централізоване водо-, тепло-, газопостачання наявне. Дороги проїзні, ожеледиця. Техніка працює.

В Одеському районі електропостачання відсутнє у 3-х населених пунктах, працюють генератори, у решти н.п., водо-, теплопостачання в наявності. Все працює у штатному режимі.