Нічна тривога в Україні: в Повітряних силах розповіли про кількість збитих дронів та цілі росіян

09:22, 25 мая 2023

Дрони запускали з північного та південного напрямків.

У ніч проти 25 травня російська армія атакувала Україну ударними безпілотниками іранського виробництва “Shahed-136/131”. Росіяни запустили 36 безпілотників. Усі ворожі цілі збили сили ППО.

Про це повідомили у Командуванні Повітряних сил ЗСУ.

“Ймовірно, ворог мав на меті атакувати критичну інфраструктуру та військові об’єкти в західних регіонах держави”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окупанти запускали безпілотники з північного та південного напрямків. Спільними зусиллями було знищено усі 36 Shahed.

“До відбиття атаки залучено підрозділи зенітних ракетних військ, винищувальну авіацію, мобільні вогневі групи у зонах відповідальності повітряного командування “Південь”, повітряного командування “Центр”, повітряного командування “Захід” та протиповітряною обороною інших складових Сил оборони України”, – повідомили у Командуванні.

Нічна повітряна тривога

Вночі 25 травня в Україні було оголошено повітряну тривогу. Повністю “почервоніли” західні, а частково – північні, південні та центральні області.

Під час “тривоги” у кількох областях мешканці почали повідомляти про вибухи. Їх, зокрема, чули у Києві, на Львівщині, та в Харкові. В Харківській ОВА заявили про атаку на регіон.

Зранку стало відомо, що Київ окупанти атакували з дронів. Атака стала 12 від початку травня цього року. Сили ППО збили усі цілі. Росіяни використовувати тактику нападу у кілька хвиль, з інтервалами між групами атакуючих дронів.

Також безпілотник було збито у небі над Буковиною. Крім того, сили ППО спрацювали над Миколаївською та Одеською областями.