Облаштування бюветів, парковочної зони та павільйону для ярмарочної торгівлі: у Арцизькій громаді підбили підсумки роботи за тиждень

08:34, 05 июля 2023

Арцизькій міській голова Сергій Парпуланський традиційно підвів підсумки роботи громади в щотижневому дайджесті на своій сторінці у Фейсбук.

Так, у  м. Арциз  триває облаштування парковочної зони між вул. Троїцька та вул. Якоба Клетта, а також продовжуються роботи з облаштування торгівельного павільйону по вул. Щасливій.

На міському сміттєзвалищі завершили роботи зі створення штучного бар’єру. Восени уздовж валу будуть висаджені кущі глядичії.

У чотирьох селах громади – с. Делень, с. Холмське, с. Главані та с. Задунаївка, тривають роботи з облаштування станцій локальної очистки води. Наразі комунальники встановлюють обладнання та облаштовують системи водовідведення.

У парках та скверах населених пунктів, а також у житлових масивах міста комунальники оновлюють елементи ігрових майданчиків.

Спорт:
• У м. Арциз та с. Виноградівка відбулися змагання з футболу за «Кубок відкриття сезону 2023». У запеклих фінальних футбольних двобоях перемогу здобула команда «Тірас» м. Білгород-Дністровський. Друге місце здобула команда с. Виноградівка, а третє місце посіла команда м. Арциз. Змагання за Кубок відкриття сезону дали старт Відкритому чемпіонату громади з футболу.

Культура:
У м. Арциз було проведено черговий культурний перформанс «Доброго вечора, ми з України», а також відбувся кінопоказ в рамках проєкту “Кіно просто неба.

Освіта:
Тривають капітальні ремонти покрівель в Прямобалківському ліцеї та в галереї Кам’янського ліцея.

Минулого тижня у громаді розпочав діяльність молодіжний Хаб за сприяння Департаменту освіти і науки Одеської ОВА та “Співдія Хаб Одещина”.

У школах громади пройшли випускні вечори та вручення свідоцтв про здобуття освіти.

Очільник громади дякує усім за згуртовану та плідну роботу/