Обстановка на Одещині станом на ранок 3 липня

09:21, 03 июля 2022

Вчора, 2 липня, ворожі бомбардувальники Су-24 під прикриттям винищувача Су-30 нанесли два бомбові удари по острову Зміїний.

Про це повідомив прес-офіцер Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

Пізно ввечері з винищувача Су-30 по Білгород-Дністровському району Одещини знов була випущена ракета Х-31, яка поцілила у господарчу будівлю прибережної бази відпочинку. Значних руйнувань та загорань не виникло, загиблих та постраждалих немає.

Також Владислав Назаров повідомив, що в корабельному угрупованні ворожого флоту відбулись кількісно-якісні зміни: відтепер на варті три ракетоносці, споряджені 24 крилатими ракетами та два великих десантних кораблі.

«Але не тільки загрозу ракетних ударів несе Чорне море через присутность в ньому ворога. Небезпека підриву в прибережних водах та на деяких ділянках узбережжя залишається актуальною. Як це сталося з поціновувачами морського відпочинку вчора ввечері на Одещині. Один з плавців загинув, другий отримав поранення та контузію. Не нехтуйте правилами дій при повітряних тривогах, попередженнями та заборонами, які в першу чергу спрямовані на збереження ваших життів. Будьте пильними і свідомими, довіряйте силам оборони та достовірним джерелам інформації», — звернувся до населення Одещини прес-офіцер ОК «Південь».