Обстановка на Одещині станом на ранок 5 липня

10:06, 05 июля 2022

Ніч 5 липня в Одеській області пройшла під сигнали повітряної тривоги. Ворог намагався атакувати ракетами всю нашу державу. В нашому регіоні ніч пройшла без обстрілів.

Як повідомили в Оперативному командуванні «Південь», занепокоєння ворога встановленням контролю за островом Зміїний українською стороною, активізує ворожу авіацію. Отже загроза ракетних ударів по Одеській області та Миколаївщині, в тому числі і з неба – досить суттєва та імовірна.

В північно-західній частині Чорного моря наразі три надводних та два підводних носії «Калібрів», в готовності до застосування понад 30 ракет.

Тим часом у пропагандистських пабліках вкотре шириться інформація, що в одеських школах по всьому місту облаштовано укріплені вогневі точки. Начебто на території навчальних закладів знаходиться важка техніка та артилерія. Як правило, окупаційні війська періодично запускають подібні фейки, щоб потім виправдовувати свої атаки по соціальній інфраструктурі.

«Не нехтуйте сигналами повітряних тривог, не наражайте себе на небезпеку, дотримуйтесь правил та обмежень, що встановлені заради збереження вашого життя, не сприймайте на віру весь потік інформації, вчіться розрізняти правду від фейків», — закликали в ОК «Південь».