Очільниця служби у справах дітей зробила ухилянта опікуном чужої дитини: подробиці

12:18, 20 марта 2023

Суд вже обрав їй запобіжний захід — заставу у 100 тисяч грн.

Про це повідомила поліція Одеської області.

Очільницю служби у справах дітей однієї з громад Одеського району підозрюють у допомозі ухилянтам виїжджати за кордон.

Так, у серпні 2022 року викрили 29-річну одеситку, яка використала свого 15-річного прийомного сина, щоб вивезти військовозобов’язаного чоловіка за кордон. За це вона отримувала по 1500 доларів США. Обвинувальний акт щодо одеситки вже в суді.

Водночас з’ясувалося, що до видачі офіційних документів із завідомо неправдивою інформацією, причетна очільниця служби у справах дітей однієї з громад Одеського району. На прохання своєї знайомої вона внесла до офіційної документації завідомо неправдиву інформацію про те, що підліток проживає з 38-річним жителем Одеського району, який і забезпечує його базові потреби, — розповіли в поліції.

Також фігурантка передала знайомій погоджений та завірений печаткою бланк заяви про надання згоди на виїзд за кордон неповнолітньому у супроводі нового опікуна.

Зазначимо, посадовиці повідомили про підозру. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді застави розміром 100 тисяч гривень. Жінку відсторонили від посади.

Жінці загрожує до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.