Очільник громади Ізмаїльського району пояснив, чому місцева влада не може вплинути на роботу мобільних операторів

13:52, 17 января 2023

Мешканці села Шевченкове Кілійської громади Ізмаїльського району останнім часом скаржаться на незадовільну роботу мобільних операторів через тривале вимкнення світла. Однак, на жаль, перебої з мобільним зв’язком спостерігаються в багатьох населених пунктах півдня Одещини, а не тільки в конкретно зазначеному селі. Це і намагався пояснити 16 січня, під час свого відеозвернення голова ТГ В’ячеслав Чернявський.

За словами В’ячеслава Вікторовича, наразі Кілійська міська рада веде перемовини з представниками мобільних операторів «Київстар» та «lifecell», що обіцяли стабілізувати систему, встановивши нові акумулятори чи генератори. Ці заходи будуть здійснювати певні відповідальні співробітники.

«На рівні держави майже в кожній громаді в мобільних операторів є вишки, які потрібно забезпечити безперебійним живленням. А в даному випадку у межах всієї України це великий об’єм роботи, що оперативно виконати дуже складно.

Громада не може допомогти мобільним операторам в цьому питанні, оскільки вони не є бюджетними установами, а приватною власністю», – підкреслив очільник Кілійської ТГ.