Одеський ДТЕК оштрафували за недотримання графіків відключень світла – підприємство з покаранням не згодне

11:54, 25 января 2023

На ДТЕК Одеські електромережі наклали штраф за недотримання нормативно-правових вимог, а також порушення розподілу з електричної енергії. Про це повідомляє   Національна комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Штраф накладено за підсумками засідання, яке відбулося сьогодні, 24 січня.

“Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії”, – вирішили в НКРЕКП.

Проте компанія “ДТЕК Одеські електромережі” не погодилася з даними рішеннями та збирається оскаржувати їх в суді.

“Жодна країна в світі не стикалася з настільки масовими терористичними атаками по енергетичній інфраструктурі. У таких умовах, енергетики компанії роблять все можливе для рівномірного розподілу дефіциту потужності між всіма споживачами”, — зазначили в організації.

Також штраф за недотримання умов розподілу електроенергії наклали на ДТЕК Київські електромережі.