Окупанти не полишають планів захопити Зміїний – Кирило Буданов

14:16, 25 марта 2024

Російські окупанти намагаються створити власні морські дрони, якими українські війська вже давно успішно атакують ворога. Проте, розробки результатів не дають. Про це в інтерв’ю для документального проєкту «ГУР. Битва за море» розповів керівник ГУР Міноборони України Кирило Буданов.

«У них є розробки. Але вони якось пробували його використати. Один раз ми бачили реальне використання, а всі інші випадки у них невдалі були», – заявив Буданов.

Він також пояснив неуспішне використання російських морських ударних дронів. Каже, що причина технічна.

Окрім того, Буданов анонсував нові операції українських військових у тимчасово окупованому Криму. На півострові будуть нові висадки наших військ.

«Так, готуються (операції – ред.). І будуть. Скоро вже буде тепло, ну і продовжимо. Крим повернеться назад», – наголосив розвідник.

Також Буданов додав, що російські окупанти не полишають планів знову захопити український острів Зміїний. По ньому ворог регулярно завдає ракетно-бомбових ударів.

«Регулярно наносять ракетно-бомбові удари. Кілька разів проходила інформація, і ми бачили її підтвердження, по проведенню подібної операції, як ми у свій час проводили», – повідомив очільник ГУР.

Проте, за його словами, зробити це неможливо. Буданов підкреслив, що вибити гарнізон з острова вже нереально.