Військові спростували інформацію про причини смерті військовослужбовця Ренійського ТЦК, розповсюджену регіональним ЗМІ.
«З глибоким сумом повідомляємо про смерть нашого колеги – військовослужбовця 2-го відділу Ізмаїльського РТЦК та СП. Згідно з медичним висновком, причиною смерті став набряк головного мозку, що виник як віддалений наслідок раніше отриманої, неуточненої черепно-мозкової травми», – повідомив Одеський обласний ТЦК та СП.
Відзначимо, що одне з місцевих ЗМІ, з посиланням на власні джерела, повідомило, що напередодні смерті, яка сталася 7 квітня, військовий начебто приймав нарковмісний препарат.
Колеги військового кажуть, що оприлюднена виданням інформація не відповідає дійсності.
«Людина, яка пройшла бойовий шлях, віддала частину свого здоров’я та життя, виконуючи обов’язок перед державою, а після поранення переведена до тилового підрозділу відповідно до стану здоров’я, заслуговує на пам’ять, повагу та гідне ставлення», – пишуть колеги померлого та засуджують спроби дискредитації як особистості загиблого, так і інституції, яку він представляв.
В Одеському обласному ТЦК та СП закликають журналістську спільноту до відповідальності, перевірки інформації та дотримання професійної етики, всіх громадян – до стриманості, людяності та поваги до тих, хто служить, а також висловлюють щирі співчуття родині та близьким померлого.