Освітяни Арцизької громади вдячні українським захисникам та захисницям

, 12:32, 14 октября 2022

Заклади освіти Арцизької громади підтримали ініціативу Департаменту освіти і науки Одеської ОВА та активно беруть участь у онлайн-челенджі #Освіта_Одещини_вдячна_Героям. Однак освітянська спільнота громади вирішила не обмежуватися лише онлайн-форматом заходу, а розширити його і по-своєму подякувати нашим захисникам.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Так, в Арцизькому ліцеї №4 з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради учні виготовили обереги та передали їх військовим. Також учні протягом тижня збирали макулатуру і пластик, а вилучені кошти перерахували на підтримку ЗСУ.

У Виноградівському опорному закладі діти разом з батьками та вчителями виготовили смачне привітання – печиво та смаколики, які відправлять захисникам на передову.

Джури рою «Пласт» Надеждівського ліцею виготовили окопні свічки, які передадуть нашим захисникам.

«Ночі стають холодніші, хлопцям на передовій все більше потрібна наша підтримка. Такі вироби горять довше за звичайні, можуть освітлювати окопи та приміщення , служать для підігреву їжі.Ви також можете написати слова підтримки для солдат та прикріпити свій лист на готові вироби!» – наголошують у закладі.

У Арцизькому ліцею №5 з початковою школою та гімназією учні вирішили написати «Лист Захиснику», аби підтримати бойовий дух наших військових та передати теплі і зворушливі слова підтримки за їх мужність і героїзм, сміливість та відвагу, побажання швидшої перемоги та повернення до рідних домівок.

У найменшому дошкільному закладі освіти в с. Новоселівка педагогічний колектив влаштував міні-ярмарку. За лічений час дошкільнята розпродали усі смаколики, зібравши 2205 грн. На зібрані кошти будуть закуплені й передані на передову нашим військовим спальники, термобілизна, буржуйки, тощо.

Участь у челенджі візьме кожна школа та дитячий садок Арцизької громади.

«Усі заходи, які запланували наші заклади освіти у рамках челенджу, направлені на підтримку наших бійців. Діти з батьками та вчителями не просто виготовляють вироби ручної роботи або печуть смаколики, вони зв’язалися з захисниками з нашої громади, з’ясували їх потреби та будуть адресно допомагати кожному. Допомогу відправлятимемо у різні куточки країни, де зараз перебувають наші військовослужбовці.» – наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради Людмила Жосан.