Пенсіонери Арциза отримали гуманітарну допомогу від БФ “WORLD CENTRAL KITCHEN”

09:25, 11 августа 2022

Впродовж цього тижня, за дорученням міського голови, працівники відділу соціального захисту населення Арцизької міської ради спільно з волонтерами Волонтерського центру при Арцизькій міській раді адресно розвозять продуктові пакунки людям похилого віку (70+).

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Продуктові пакунки від американського благодійного фонду “World Central Kitchen” вже отримали пенсіонери в м. Арциз-2, Комсомолець та Глинці. Також адресну одноразову допомогу нададуть людям літнього віку з мікрорайона м. Арциз.

“Охопити усіх одразу не маємо змоги через невелику кількість надходжень. Але громада робить усе, аби усім надати одноразову гуманітарну допомогу”, – пояснюють в міській раді.

Нагадаємо, що на цьому тижні Арцизька громада отримала 700 продуктових наборів, наборів з фруктами та 700 пляшок води. Аби охопити категорію людей похилого віку 70+, впродовж тижня кожного дня планується виїзд до декількох вулиць міста підряд, де соціальні працівники кожному, хто не отримав допомогу, роздаватимуть пакети, наскільки вистачатиме продуктових наборів.