Підсумки засідання 40-ї чергової сесії депутатів Арцизької міської ради

13:24, 24 февраля 2023

24 лютого у великій залі Арцизької міської ради відбулася чергова 40-а сесія депутатів Арцизької міськради.

На засіданні, яке проходило під головуванням Арцизького міського голови Сергія Парпуланського та секретаря міської ради Ольги Добрякової, були присутні старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів міської ради, представники ЗМІ.

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів міськради, які розглянули 59 питаньпопередньо затвердженого порядку денного.

Перед початком засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Засідання розпочалося з виступу міського голови Сергія Парпуланського, який відзвітував про роботу виконавчого комітету та діяльність виконавчих органів Арцизької міської ради за 2022 рік.

За поданням директора КНП «Арцизька ЦОЛ» Зіновія Челака було розглянуто та затверджено звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Арцизька центральна опорна лікарня» за 2022 рік, а також внесено зміни до фінансового плану закладу на IV квартал 2022 року.

Далі учасники засідання заслухали та затвердили звіти директорів комунальних підприємств «Житловик», «Благоустрій», «Водоканал», «Комфорт-16» про діяльність підприємств у 2022 році.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради Людмила Жосан надала присутнім на розгляд два проєкти рішень стосовно надання дозволів на використання підвальних приміщень за адресами: м. Арциз, вул. Преображенська, 11 та вул. Бондарєва, 25.

Також у ході сесії депутатами були внесені зміни до рішення Арцизької міської ради від 8 грудня 2020 року №20-VIII «Про затвердження старост Арцизької міської ради».

З пропозицією про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 20 грудня 2022 року №1490-VIII «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Арцизької міської ради та її виконавчих органів на 2023 рік» учасників засідання ознайомила начальник-головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансово-господарського забезпечення Лариса Лабунець. Після розгляду даного питання депутати ухвалили рішення розширити штат ЦНАПу, а саме додати ще одну посаду державного реєстратора.

Крім того, депутати погодили рішення Арцизької міської ради від 20 грудня 2022 року №1488-VIII «Про затвердження структури та чисельності Комунального підприємства «Благоустрій» на 2023 рік», згідно з яким на базі КП «Благоустрій» буде створено окрему будівельну бригаду.

Начальник відділу соціального захисту населення Арцизької міськради Наталія Кваша представила проєкт рішення про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 27 січня 2023 року №1526-VIII «Про надання одноразової допомоги мешканцям Арцизької міської територіальної громади, будівлі та споруди яких пошкоджено внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій та терористичних актів».

Директор КП «Комфорт-16» Роман Тодоров надав депутатам на розгляд проєкт рішення про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 30 вересня 2022 року №1425-VIII «Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону на території Арцизької міської ради».

Також у ході засідання депутати заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету Арцизької міської територіальної громади за 2022 рік.

Крім того, начальник фінансового управління Ірина Гринько представила ще три проєкти рішень стосовно бюджету:

– Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 20 грудня 2022 року № 1499–VІІІ «Про бюджет Арцизької міської територіальної громади на 2023 рік».

– Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 22 лютого 2021 року № 181-VIII «Про затвердження міської програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Арцизької міської територіальної громади Одеської області на 2021–2024 роки».

– Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 21 січня 2022 року №1135-VIII «Про затвердження програми національного спротиву та територіальної оборони Арцизької міської територіальної громади на 2022-2024 роки».

За поданням директора КП АФСП «Колос» Дениса Боза депутати розглянули та затвердили програму виплати грошових винагород спортсменам Арцизької міської територіальної громади за перемоги у змаганнях з олімпійських, неолімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту на 2023 рік.

Під час сесії велику увагу було приділено затвердженій депутатами програмі Підтримки та стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Арцизької міської територіальної громади на 2023-2025 роки. Програма, розрахована на 3 роки, має сприяти формуванню і розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які мають на меті підвищення якості управління, поліпшення умов проживання та зменшення витрат на утримання будинків. Документом передбачено низку заходів для підвищення зацікавленості співвласників житла у формуванні об’єднань, а також на підтримку їхньої діяльності.

За словами Арцизького міського голови Сергія Парпуланського, ця Програма є важливим кроком до покращення умов проживання мешканців міста та забезпечення ефективного управління багатоквартирними будинками.

Також у ході сесії за поданнями профільних спеціалістів та начальників відділів міської ради депутатами було внесено зміни та доповнення до ряду рішень, а саме:

– Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 24 грудня 2021року №1106-VIII «Про затвердження програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької міської ради» на 2022-2023 роки».

– Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької міської ради» на 2022 рік.

– Звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької міської ради» за 2022 рік.

– Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 20 грудня 2022 року № 1486-VIII «Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунальної організації Арцизький дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ювілейний» Арцизької міської ради на 2023-2024 рік».

– Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 18 лютого 2022року №1222-VІІІ «Про затвердження програми про надання матеріально-грошової допомоги мешканцям Арцизької міської територіальноїгромадина 2022-2025роки».

– Про затвердження програми забезпечення життєдіяльності та захисту критичної інфраструктури Арцизької міської територіальної громади на 2023 рік.

– Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 21 січня 2022 року №1133-VIII «Про затвердження комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства Арцизької міської територіальної громади на 2022-2027 роки». Так, депутати погодили пропозицію міського голови щодо можливості безоплатного користування водою в бюветі на час дії військового стану в країні.

У заключній частині засідання депутати розглянули «земельний блок» питань щодо затвердження технічної документації землеустрою та надання дозволів на розробку земельної документації заявникам.