Пляжний відпочинок в Одесі буде, — Труханов

15:52, 27 июня 2022

В Одесі попри війну все ж таки курортному сезону бути. Деякі ділянки узбережжя відкриють через зростання кількості відпочивальників у місті.

Про це повідомив міський голова Одеси Геннадій Труханов польському телеканалу Polsat News.

За словами очільника міста, сьогодні перебування людей на пляжах є небезпечним. Але потік відпочивальників з кожним днем зростає, а сили Нацполіції, патрульної поліції, муніципальної варти не справляються з такою кількістю людей.

“Ми зараз розробляємо проєкт створення безпечних ділянок на пляжах, де будуть встановлені спеціальні захисні сітки. Також плануємо поставити додаткові спостережні вежі”, — сказав Геннадій Труханов.

Відкриття деяких одеських пляжів анонсував також голова МВС Денис Монастирський Національному телемарафону. Проте, коли такі ділянки відкриють для пляжного відпочинку та їх перелік поки що невідомі.

Нагадаємо, за відпочинок на забороненому морі масово роздавали повістки в рамках загальної мобілізації. При цьому, військові наголосили, що діють цілком законно, адже важелів для штрафування за порушення для населення не має. Тому був обраний такий шлях, щоб зберегти людям життя.