Поцуплені згущене молоко, жувальні гумки та дві пари окулярів привели багатодітну матір з Тарутинщини на лаву підсудних

16:31, 13 ноября 2023

Тарутинський районний суд  7 листопада поточного року виніс вирок матері трьох дітей, яка двічі скоїла крадіжки з магазину «Аврора». Яке покарання отримала жінка, дізнавалась «Бессарабія INFORM», посилаючись на матеріали справи.

Вперше жінка скоїла крадіжку ще 11 серпня 2022 року. Того дня вона, перебуваючи в приміщенні торгового магазину «Аврора» в селищі Тарутине, таємно викрала два набори металевих чарок, жіночий антиперспірант, спрей, блендер, набір маркерів, котрі були розташовані на стелажах. Всього порушниця поцупила товару на суму 640 гривень. Після скоєного жінка з викраденим майном покинула місце події.

Минув майже рік, протягом якого, на думку жінки, ніхто не дізнався про її злочин. Тож вона вирішила знову випробувати долю та 14 квітня поточного року повторно здійснила крадіжку. Цього разу жінка привласнила згущене молоко, набір жувальних гумок  та дві пари окулярів. Проте на цей раз уникнути покарання їй не вдалося.

Обвинувачена в судовому засіданні свою вину визнала повністю та підтвердила, що вчинила крадіжку речей минулоріч на суму 640 гривень та знову цього року ─ на суму 382 гривні. У скоєному вона розкаялася.

З’ясувавши всі обставини справи, Тарутинський суд визнав жінку винуватою у вчиненні злочину і призначив покарання у виді п`яти років позбавлення волі. Та, за ст. 75 КК України, вона була звільнена від його відбування з іспитовим строком на один рік.

Іспитовий строк почали обчислювати з моменту проголошення вироку, тобто з 7 листопада.