Працівники дошкільної освіти Арцизької громади приєдналися до благодійної акції «Авто від громади для ЗСУ»

17:22, 02 октября 2022

45 тис. 62 грн – саме таку суму вдалося зібрати працівникам дошкільної освіти Арцизької громади під час благодійної акції “Авто від громади для ЗСУ”, яка проходила 1 жовтня.

Захід було присвячено Дню працівника дошкільної освіти.

З нагоди професійного свята працівники дитячих садочків з імпровізованої сцени на площі Арцизького центрального ринку своїми танцювальними та пісенними номерами подарували глядачам гарний настрій. Допомагали їм у цьому солісти Арцизького Будинку культури.

«Неймовірний день! Так День дошкілля ми ще не святкували. Усі отримали надзвичайні емоції та принесли користь нашим ЗСУ, – ділиться на особистій сторінці у Фейсбук начальник відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради Людмила Жосан. – Дякую усім дошкільнятам нашої громади за яскраві патріотичні номери, смачну випічку, чудову фотозону та за те, що своїми добрими справами наближуєте Україну до перемоги. Я вами пишаюсь!»

Також на святковій площі Аризького ринку йшла торгівля смачною випічкою, виготовленою особисто працівниками дитячих садків громади. А щоб залишити добру згадку про цей день, кожен бажаючий зміг  зробити гарні фотографії на фоні тематичної фотозони.  Також  на площі були встановлені спеціальні скриньки, де усі охочі мали змогу зробити благодійний внесок на підтримку наших захисників.

Усі зібрані у ході благодійного заходу кошти будуть передані раді підприємців Арцизької громади і перераховані на рахунок, де зберігаються гроші на придбання автомобіля Mitsubishi L200 для військових.

Благодійна акція «Авто від громади для ЗСУ» проводиться в Арцизькій громаді не вперше. Так, 27 серпня (до Дня Незалежності України) було організовано серію заходів: велопробіг, тематичного розважальний захід на приринковій площі м. Арциза, турнір з волейболу та футболу, кіносеанс на великому екрані просто неба з організованими паркомісцями для авто та сидячою зоною. Тоді у ході благодійних заходів було зібрано 65 тис. грн.

Перші два тижні вересня також були присвячені збору коштів на автомобіль для ЗСУ. Арцизькі школярі та їхні батьки брали участь у  благодійній акції “Авто від громади для ЗСУ” та замість квітів на 1 вересня донатили  на потреби ЗСУ. Загалом освітянська спільнота зібрала 34 589 грн.

Зазначимо, що на придбання автомобіля для наших військових необхідно близько приблизно 12-13 тис доларів, тому збір буде продовжено.

Зробити свій внесок на придбання авто від громади для військової частини А2802 можна через рахунок ГО БМК “АКТИВ”:

Код отримувача: 37497474

Рахунок одержувача: UA353052990000026005004904694

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”.