Працівники відділу освіти Арцизької міської ради долучилися до екологічної акції

, , 09:51, 15 ноября 2022
Вже традиційно восени у Арцизі триває озеленення. Протягом останніх тижнів активні мешканці міста, педагогічні колективи, школярі та їх батьки висадили понад 300 садженців дерев у різних локаціях міста.
Відділ освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради також приєднався до екологічної акції, почавши озеленяти прилеглу територію.
Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.
“Сьогодні наші освітяни висадили 19 кущів даніка, 9 туй “Смарагд”, 8 ялівців “Хіберніка”. Хочемо створити справжню красу, тому ретельно працювали над створенням ландшафтного дизайну. Сьогоднішня робота – лише старт. Все закупили за власні кошти – це наш внесок в розвиток міста, як свідомих громадян. Також хочу додати, що мене дуже бентежать останні новини щодо вандалізму у місті. Але дії поганих людей не вбили наш ентузіазм, а навпаки запалили жагу робити якомога більше безкорисних хороших речей”, – розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Жосан.
Крім цього, у Відділі і біля нього облаштовані камери відеонагляду.
“Програма завантажена на робочому комп’ютері та в моєму телефоні, з якого у будь-який момент я можу спостерігати за тим, що відбувається на роботі. Я сподіваюсь, що до поганого не дійде, але якщо чиясь рука посягне на прекрасне, все буде опубліковано в соцмережах і передано у поліцію без жалю”, – наголошує Людмила Жосан.