Працівників культури Арцизької громади привітали з професійним святом

12:35, 10 ноября 2023

З 2014 року 9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва і День української писемності та мови. Раніше це свято було встановлено у березні 2000 року Указом Президента України № 484/2000 як Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва й відзначалося 23 березня.

Сьогодні, 10 жовтня, в Арцизькому Будинку культури відбувся урочистий захід для відзначення вагомого внеску працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості та їхню активну культурно-просвітницьку діяльність.

Про це повідомляє пресслужба Арцизької міської ради.

Заступник міського голови Оксана Стоянова привітала працівників культури із професійним святом, подякувала за роботу в цей складний час для наближення Перемоги. Адже всі культпрацівники змінили вектор своєї діяльності: активно організовують благодійні концерти, виготовляють окопні свічки, плетуть маскувальні сітки і одночасно продовжують підтримувати осередки культури, творчості та спілкування в населених пунктах громади.

З найкращими побажаннями звернулася до присутніх керівник відділу культури та туризму Арцизької міської ради Світлана Дімова, яка наголосила на важливості роботи працівників культурної сфери та їх вагому роль у формуванні сучасного суспільства. Особливого значення це набуло в умовах війни, коли досвід, талант, зусилля і спільні ініціативи фахівців сфери культури та митців допомагають тримати наш інтелектуальний та культурний фронт.

За професійну майстерність, сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток національної культури в Арцизькій міській територіальній громаді та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесними грамотами та цінними подарунками Арцизької міської ради були нагороджені:

– Капова Марина Іванівна, методист комунального закладу «Арцизький Будинок культури»;

– Кондрек Валентина Василівна, директор комунального закладу «Арцизький Будинок культури»;

– Сеітаблаєв Олександр Ремзійович, хормейстер комунального закладу «Арцизький Будинок культури».

За високий професіоналізм, популяризацію народної творчості, активну участь у культурно-мистецьких заходах Арцизької громади та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесними грамотами Арцизької міської ради та цінними подарунками були нагороджені:

– жіноча вокальна група «народного» ансамблю пісні і танцю «Гердан» Виноградівського Будинку культури (керівник Чефарлічев Іван Миколайович);

– ансамбль народної музики «Хоро-Бургуджі» Виноградівського Будинку культури (керівник Бочевар Федір Петрович).

За значний особистий внесок у розвиток народної творчості та активну участь у культурному житті Арцизької громади, а також з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесними грамотами Арцизької міської ради та цінними подарунками були нагороджені:

– Арнаут Олександра Михайлівна, учасниця вокальної групи «народного» ансамблю пісні і танцю «Младежкі серця»;

– Гевало Альона Захарівна, учасниця народної самодіяльності Кам’янського Будинку культури;

– Іович Феодора Іванівна, учасниця вокальної групи «народного» ансамблю пісні і танцю «Младежкі серця»;

– Падура Людмила Іванівна, учасниця художньої самодіяльності Кам’янського Будинку культури.

Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва також було відзначено грамотами відділу культури та туризму Арцизької міської ради.