Прикриваються міською владою та ЗСУ: в Ізмаїлі шахраї виманюють гроші у підприємців

11:21, 13 декабря 2022

На телефонні номери підприємців Ізмаїла надходять дзвінки від шахраїв, які представляються керівниками та працівниками виконавчих органів Ізмаїльської міської ради, пропонують перерахувати кошти на допомогу Збройним Силам України та розсилають на електронну пошту «офіційні» листи з вимогою прийняти участь у «програмі благодійної грошової допомоги ЗСУ».

Про це повідомляє мер Ізмаїлу Андрій Абрамченко.

Якщо Вам телефоном, електронною поштою або іншим способом від імені Ізмаїльської міської ради пропонують перерахувати кошти на якісь приватні рахунки, будьте впевнені – це діють злочинці. Тому при надходженні дзвінків від шахраїв обов`язково звертайтеся до поліції, – пише міський голова.

В повідомленні зазначається, що перевіреними джерелами інформації про будь-які ініціативи міської влади є Офіційний сайт Ізмаїльської міської ради, сторінки Ізмаїльського міського голови в соціальних мережах (телеграмм, інстаграм та фейсбук), офіційні веб-сайти державних органів влади. Будь-яку незрозумілу або підозрілу інформацію можна перевірити, звернувшись до приймалень виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради за телефонами: (04841) 2-00-36, 2-21-40, або до інтернет-приймальні Ізмаїльського міського голови.

мошенники