Приємні метаморфози в Арцизькому районному будинку культури (фото)

12:29, 31 октября 2017

Культура є невід’ємною складовою повноцінного життя у будь-якій цивілізованій країні. Пріоритетним завданням сфери культури в Україні є створення умов для залучення громадян до культурного простору. Це – базовий рівень культурної політики, який безпосередньо націлений на роботу з населенням. Даний напрям сприяє становленню інститутів громадянського суспільства, підвищенню культурного рівня громадян та вихованню почуття патріотизму. Для розвинутих держав одним із найважливіших завдань є інвестування в розвиток культури, котра функціонує за рахунок нових ідей, які базуються на культурному потенціалі та забезпечують стабільний розвиток суспільства.

Приємно, що в Арцизькому районі Одеської області районні органи влади це добре розуміють і сприяють оновленню матеріально-технічної бази закладів культури, тим самим допомагаючи інтеграції українського культурного простору в загальноєвропейський ландшафт. Одним із свідчень цього стала реальна допомога АРБК.

Так, за короткий період в Арцизькому районному будинку культури сталися приємні перетворення. Виділені кошти для освітлення сцени, для придбання нової звукової апаратури та сценічних костюмів для народного вокального ансамблю «Гармонія» та народного дитячого танцювального ансамблю «Едельвейс» є свідченням піклування місцевої влади про розвиток культурної сфери району.

Висловлюючи від імені колективу АРБК щиру вдячність голові Арцизької районної державної адміністрації Сергію Парпуланському та голові Арцизької районної ради Юрію Карабаджаку, директор Будинку культури Валентина Кондрек зазначила:  «Ваша підтримка — свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем культурно-дозвіллєвої та просвітницької діяльності клубних закладів і розуміння непересічної важливості підвищення культурного рівня в нашому районі. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру у краще майбутнє нашого краю!».