Путін назвав умови для переговорів з Україною

12:17, 14 июня 2024

Російський диктатор цинічно закликав до того, щоб “перегорнути трагічну сторінку історії” та відновити стосунки з Україною і Європою.

Росія готова припинити бойові дії та розпочати переговори з Україною за двох умов. Про це сказав російський диктатор Володимир Путін на зустрічі із керівництвом МЗС РФ у п’ятницю, 14 червня.

“Ми готові сісти за стіл переговорів хоч завтра, там є, з ким вести переговори. Наші умови для початку таких переговорів прості та зводяться до наступного: українські війська мають бути повністю виведені з Донецької, Луганської “народних республік”, Херсонської та Запорізької областей”, – заявив він.

Путін зазначив, що українські війська мають бути виведені “з усієї території цих регіонів, у межах їхніх адміністративних кордонів, які існували на момент їхнього входження в Україну”.

“Щойно в Києві заявлять про те, що готові до такого рішення, і почнуть реальне виведення військ з цих регіонів, а також офіційно повідомлять про відмову від планів вступу до НАТО, з нашого боку негайно, буквально в ту ж хвилину буде наказ припинити вогонь і розпочати переговори”, – сказав російський диктатор і цинічно закликав до того, щоб “перегорнути трагічну сторінку історії” та відновити стосунки з Україною і Європою.

На думку Путіна, це “ще одна конкретна, реальна мирна пропозиція”.