РФ вводить воєнний стан у захоплених областях

15:11, 19 октября 2022

Російський президент видав указ про воєнний стан на анексованих українських територіях.

Президент Росії Володимир Путін заявив у середу, 19 жовтня, що підписав указ про запровадження воєнного стану в окупованих областях України. Про це він сказав, виступаючи по відеозв’язку на засіданні Радбезу РФ.
“Київський режим відмовився від переговорів, продовжує обстрілювати нові російські території, використовуючи терористичні методи… організовують замахи на органи влади, посилають диверсантів і намагаються створити підпілля… Саме українськими спецслужбами скоєно теракт на Кримському мосту”, – сказав Путін.
“Доручаю уряду підготувати проект указу про створення спеціальної координаційної ради з питань вирішення завдань СВО. Її очолить глава уряду”, – розпорядився російський правитель.
Також він повідомив, що глави регіонів матимуть додаткові повноваження для забезпечення безпеки.
Крім того, в указі буде передбачено кілька рівнів реагування на ризики, що виникають у сфері безпеки, а глави регіонів будуть наділені додатковими повноваженнями задля забезпечення безпеки.
У прикордонних регіонах РФ запроваджується “середній рівень реагування”. Крім окупованого Криму, до них включили Краснодарський край, а також Бєлгородську, Брянську, Воронезьку, Курську і Ростовську області.
При цьому у Кремлі обіцяють, що кордони РФ у зв’язку з воєнним станом не закриватимуть.
Раніше окупаційна “влада” Херсона заявила, що на лівобережжя Дніпра переїжджають усі підрозділи і міністерства так званої “цивільної адміністрації”.
В’їзд для цивільних осіб на Херсонщину окупанти закрили на тиждень.