Різкого збільшення виїзду громадян з України через ракетні обстріли не зафіксовано

09:44, 23 декабря 2022

Незважаючи на збільшення чисельності масованих ракетних обстрілів з боку рф, кількість українців, які виїжджають за межі України, не збільшилася.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України полковник Андрій Демченко, – передає АрміяІnform.

«Незважаючи на дії росії з масованих ракетних обстрілів України, ми не відмічаємо різкого збільшення виїзду з України.У відсотковому співвідношенні пасажиропотік коливається «50 на 50». Не відмічається і черг з легкових автомобілів на виїзд. Окремо зауважу, що в листопаді ми фіксували загальне зниження пасажиропотоку на 9% в порівнянні з жовтнем. І динаміка зниження триває впродовж осінніх місяців: у жовтні — 5%, у вересні — 10%», — сказав він.

Також відзначається, що загалом у всіх пунктах пропуску через кордон з 24 лютого станом на кінець листопада встановленим порядком оформлено 26,5 млн осіб. При цьому найбільша кількість осіб перетинала кордон з Польщею — на цей напрямок припадає понад 50% всього пасажиропотоку.

«Пасажиропотік на українсько-польській ділянці у порівнянні з минулим роком зріс майже у 2 рази. На стільки ж збільшилися пропускні операції на кордоні з Румунією, у 2,5 раза — на кордоні зі Словацькою Республікою, на 13% — з Угорщиною та 1,6 раза — з Республікою Молдова», — зазначив речник ДПС України.