Росіяни поширюють фейк про “поранення Залужного”

09:51, 25 мая 2023

Заступниця міністра оборони Маляр повідомила, що вкиди росіян про “зникнення” Залужного – це спроба деморалізувати захисників у Бахмуті.

Російські ЗМІ і пабліки масово поширюють фейк, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зник з публічного простору, оскільки “дістав тяжку травму під Херсоном”. Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростовуєці вигадки.

Про “тяжке поранення Залужного” зокрема написала російська пропагандистська агенція РИА Новости, посилаюючись на “неназване джерело у силових структурах”.

“Брехня: фейкороби кремля вкинули чергову “блискавку”, що у результаті російського ракетного удару, Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного важко поранено на командному пункті поблизу Херсона – у нього травма голови, осколкові поранення і йому зробили трепанацію черепа. Правда: на спростування ворожої маячні Центр стратегічних комунікацій демонструє відео, де 20 травня генерал Залужний онлайн бере участь у відкритті Міжнародної конференції з нагоди Дня науки у Національному університеті Одеської юридичної академії”, – йдеться у спростуванні.

Заступниця міністра оборони Маляр повідомила, що вкиди росіян про “зникнення” Залужного – це спроба деморалізувати захисників у Бахмуті.

“Росіяни запустили інформаційну хвилю про нібито зникнення нашого головнокомандувача Валерія Федоровича Залужного. Главком на місці. Робить свою роботу. Щойно спілкувались”, – стверджує Маляр.