Сарата. Третя річниця з дня трагічної загибелі прикордонника Дмитра Сирбу

17:31, 13 июля 2017

11 липня минула третя річниця з дня трагічної загибелі на сході України мешканця Саратскього району, прикордонника Дмитра Сирбу. 

Вшанувати  пам’ять героя, вклонитися його батькам, в цей день зібралися  рідні та близькі Дмитра, військовослужбовці Білгород-Дністровського прикордонного загону та військових частин, які дислокуються в Сараті, волонтери,  ветерани АТО,  представники добровольчих формувань  та громадських організацій Одеси та області, керівництво  та працівники райдержадміністрації, районної та селищної рад, мешканці Сарати,  Новоселівки та інших  сіл району.

Учасники жалобних заходів організованою автоколоною проїхали територією селища та вулицями рідного села Дмитра, взяли участь у поминальному молебні,  пам’ятному  мітингу та покладанні  квітів до меморіальної дошки Дмитра Сирбу біля Саратської школи-гімназії, біля його могили та пам’ятного знаку  біля будинку його родини  в селі  Новоселівка. 

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати учасники зустрічі вшанували пам’ять Дмитра Сирбу  та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання.

За матеріалами sarata-rda.odessa.gov.ua