Сергій Парпуланський: “Жителів Арцизького району обстежать провідні лікарі Одеського обласного онкодиспансеру”

13:20, 02 октября 2017

20 та 21 жовтня в Арцизьку центральну районну лікарню (ЦРЛ) приїдуть спеціалісти з Одеського обласного онкологічного диспансеру з метою профілактики та виявлення онкологічних захворювань серед населення. Дане рішення прийняте за ініціативи Одеської обласної державної адміністрації, обласної ради та за підтримки керівництва Арцизького району і районної лікарні. Про це повідомляють в пресс-службі Арцизької райдержадміністрації. 

Так, мешканці Арцизького, Тарутинського, Татарбунарського та Саратського районів матимуть змогу обстежитися у провідних лікарів онкодиспансеру таких, як момолог, уролог, отоларинголог, гастрохірург та гінеколог з можливістю проходження кольпоскопії. Також до Арцизької ЦРЛ приїдуть окуліст з Інституту В.П.Філатова та ендокринолог з обласної лікарні.

2 жовтня з метою ознайомлення з Арцизькою ЦРЛ до Арцизу приїхав головний лікар Одеського онкологічного диспансеру Олег Лук’янчук, який спільно з головою Арцизької районної державної адміністрації Сергієм Парпуланським та головним лікарем районної лікарні Євгенієм Челаком оглянув відділення закладу.  В ході бесіди був обговорений детальний план дій щодо організації та дати проведення медогляду населення району.  

Нагадаємо, що вже два роки поспіль головою Арцизької райдержадміністрації організовується медичний огляд в селах району з метою виявлення захворювань на ранніх стадіях. Всі мешканці мали змогу пройти лабораторне обстеження, отримати консультацію лікарів вузького медичного профілю та зробити флюорограму.