Що буде з цінами на бензин у березні: українським водіям повідомили приємну новину

09:43, 28 февраля 2023

В Україні вартість пального продовжує падати. Це викликано, зокрема, активною роботою трейдерів зі створення запасів та падіння цін на ринку нафти.

Член Експертної ради Міністерства енергетики Геннадій Рябцев у коментарі “24 каналу” розповів про те, чи продовжиться ця тенденція навесні.

За його словами, вартість нафтопродуктом у найближчі місяці, швидше за все, не змінюватиметься – ціна на бензин, дизпаливо та автомобільний газ залишаться приблизно на тому ж рівні, що й зараз.

“Ресурсу поки що достатньо для задоволення всіх потреб споживачів. Поставки, які переривалися внаслідок ракетних обстрілів та перерв у енергопостачанні, які призводили до черги на пунктах пропуску, відновилися. Тому доти, доки не фіксуватиметься різке зростання попиту, ціни зберігатимуться” , – розповів Рябцев.

Своєю чергою, директор “Консалтингової групи А-95” Сергій Куюн вважає, що ціни на пальне можуть продовжити зниження. Він заявив, що Україна дуже добре “заходить у цю весну”, маючи великі запаси. Він вважає, що вплив посівної на обсяги споживання пального та ціни АЗС – це пережиток минулого, оскільки зараз аграрії мають свої запаси палива, вони самі роблять закупівлі .