Школярі Арцизького району продемонстрували свою майстерність з волейболу (фото)

17:16, 17 ноября 2017

Минулої неділі на базі Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Арцизького району пройшли обласні зональні змагання з волейболу серед дівчат Арцизького, Татарбунарського, Тарутинського та Саратського районів.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Результати гри наступні:

І місце команда дівчат Саратського району,

ІІ місце – команда дівчат Арцизького району,

ІІІ місцекоманда дівчат Татарбунарського району,

ІV місцекоманда дівчат Тарутинського району.

За підсумками зональних змагань, які проходили за коловою системою, до фіналу вийшли збірні команди Саратського та Арцизького  районів.

Наступного дня пройшли районні змагання з волейболу в 4 зонах серед хлопців загальноосвітніх навчальних закладів, у яких взяло участь 10 команд.

На початку цієї неділі переможці кожної зони на базі Павлівської загальноосвітньої школи зустрілись між собою у фінальних змаганнях, в яких взяло участь 4 команди. За результатами запеклої спортивної боротьби перемогу виборола команда Деленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце – команда Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІV місце – Задунаївської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів.

Команда-переможець нагороджена кубком та грамотою, команди – призери – грамотами відділу освіти, молоді та спорту Арцизької РДА. Кращим  гравцем визнано Пєнова Сергія (Деленська  ЗШ), за що його нагородили грамотою  відділу освіти, молоді та спорту.