Сирський прийняв рішення щодо подальших дій ЗСУ

10:30, 14 февраля 2024

Головком і міністр оборони заслухали командирів бригад, тактичних груп та угруповань, які ведуть оборонні дії в надзвичайно складних умовах.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський разом із міністром оборони України Рустемом Умєровим здійснив робочу поїздку до військових частин і підрозділів, що тримають оборону на Авдіївському та Куп’янському напрямках, і ухвалив рішення про посилення військових частин. Про це він повідомив у Facebook в середу, 14 лютого.

“Із міністром оборони України, безпосередньо на місцях, заслухали командирів бригад, тактичних груп та угруповань, які ведуть оборонні дії в надзвичайно складних умовах. Спільно проаналізували наявні ресурси та потреби наших військ. За результатами роботи прийняли низку важливих рішень, спрямованих на посилення бойових спроможностей наших військових частин і запобігання діям ворога”, – написав головком.

Сирський розповів, що російські агресори нарощують сили й мають чисельну перевагу в живій силі, не зважають на втрати, активно застосовують авіацію, завдають авіаційних і артилерійських ударів по позиціях ЗСУ. У свою чергу наші війська завдають загарбникам значних втрат і лише на Авдіївському напрямку минулої доби відбили 29 ворожих атак.

“Ми робимо все можливе, щоб не допустити просування ворога вглиб нашої території та утримати займані позиції. Попри складну обстановку Сили оборони України завдають ворогу значних втрат. Водночас вживаємо всіх можливих заходів для мінімізації наших втрат і збереження життя наших воїнів”, – додав Сирський.