Служба автомобільних доріг Одеської області взялася за протидію корупції у своїх лавах

, 09:51, 12 августа 2022

Служба автомобільних доріг Одеської області взялася за протидію корупції у своїх лавах.

Про це дорожня організація повідомила в соціальних мережах.

Зазначається, що здійснені перші та важливі кроки до реалізації Плану з протидії корупції.

В рамках реалізації Плану з протидії корупції, в липні поточного року керівництвом Державного агентства автомобільних доріг України ініційовано та проведено анонімне опитування серед працівників та представників дорожньої галузі, з метою визначення стану запобігання корупції та визначення поточних цінностей.

Зокрема, служба автомобільних доріг в Одеській області провела зазначені заходи у вигляді добровільного анонімного опитування працівників.

На даний час відповіді респондентів зі всіх Служб, які відносяться до сфери діяльності Укравтодору, опрацьовані та уважно вивчені.

За результатами підготовлено аналітичний огляд, висновки якого будуть враховані в організації подальшої роботи з впровадження антикорупційних практик та стратегій в дорожній галузі.

Дієва протидія корупційним або пов’язаним з корупцією правопорушенням є необхідністю на шляху до європейської спільноти, на яку взято курс керівництвом нашої Держави.

Раніше повідомлялося, що служба взялася за оновлення дорожньої розмітки на автомобільній дорозі міжнародного значення М-05 Одеса-Київ.

Відповідні роботи здійснює ТОВ “Автомагістраль-Південь”.