Служба у справах дітей Арцизької міської ради шукає кандидатів в патронатні вихователі

13:24, 16 февраля 2024

Якщо Ви готові допомогти дитині, батьки якої тимчасово не можуть доглядати за нею – станьте на декілька місяців її тимчасовою родиною.

Дитина житиме у Вашій сім’ї немов у гостях, доки її батьки вирішать тимчасові труднощі.
➡️ Така соціальна послуга називається патронатом над дитиною.
До патронатної родини можуть бути влаштовані діти від народження до 18 років. Перебування дитини у патронатній родині – від 3 до 6 місяців.
👫 Патронатні вихователі – це соціальна послуга, яка оплачується державою. Вихователь працює за договором та отримує відповідну заробітну плату та соціальні виплати на дітей які в них перебувають.
✅️ Документи необхідні для відбору кандидатів:
1. Заява про свій намір.
2. Заява про згоду на влаштування дитини до сім’ї патронатного вихователя від усіх членів сім’ї, а також осіб, які фактично проживають разом з кандидатом у патронатні вихователі.
3. Висновки про стан здоров’я кандидата у патронатні вихователі, добровільного помічника та осіб, які фактично проживають разом з ним.
4. Довідка про несудимість.
5. Копії паспортів кандидата у патронатні вихователі та добровільного помічника.
6. Копія свідоцтва про шлюб або інший документ, що підтверджує родинні стосунки або сімейні відносини кандидата у патронатні вихователі та добровільного помічника.
7. Копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.
‼️Щоб стати патронатною родиною, звертайтесь до Служби у справах дітей Арцизької міської ради за телефоном: 0961262414 (дзвонити з 10:00 до 16:00 ПН – ПТ)
або до КУ «Центр надання соціальних послуг за телефоном 048 456 2092.

🌟 Чому це так важливо? Бо кожна дитина заслуговує на перебування в родині, безпеку та невичерпну любов.