Соціальні служби Арцизької міської ради здійснили профілактичний рейд в Виноградівському старостинському окрузі

10:21, 16 февраля 2023

В середу, 15 лютого 2023 року, Служба у справах дітей Арцизької міської ради разом із фахівцями комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” здійснили профілактичний рейд в селах Виноградівка та Плоцьк з метою обстеження житлово-побутових умов дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Поступове підвищення температури з наближенням весни призводить до зростання випадків вірусних та респіраторних захворювань. У зв’язку з цим,   спеціалістами Служби у справах дітей в бесідах з батьками було акцентовано увагу на необхідності в проходженні дітьми медичних оглядів та спостереженні за їх станом здоров’я.

Також деяким батькам було рекомендовано забезпечити дітей технічними засобами для дистанційного навчання та контролювати відвідування ними занять та виконання домашніх завдань.

Окрім цього, проведено обстеження умов проживання родини, дитину якої було влаштовано до сім’ї патронатного вихователя у зв’язку із важким матеріальним становищем батьків. Службою у справах дітей перевірено, чи здійснили батьки всі необхідні дії для поліпшення умов проживання дитини: ремонт в будинку, придбання необхідних сезонних речей та шкільного приладдя, факт офіційного працевлаштування одним із батьків для матеріального забезпечення потреб дитини.

У підсумку зазначимо, що забезпечення прав дітей на здоров’я, освіту, безпечні та якісні умови життя є як юридичним, так і суто моральним обов’язком батьків. Невиконання цього обов’язку призводить до негативних наслідків та тягне за собою відповідальність згідно із законом. Про що ми нагадуємо та очікуємо, що любов до дітей дасть їх батькам сил для подолання складних життєвих обставин та створення всіх умов, які дозволять дітям знайти своє місце у житті.