Сьогодні НЕК «Укренерго» вимушено застосував графіки обмеження у всіх регіонах України

10:26, 25 октября 2022

Для стабілізації роботи енергосистеми Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» вимушено застосував графіки обмеження для промислових та інших категорій споживачів у всіх регіонах України.

Про це компанія повідомила на своїй офіційній сторінці в Фейсбук.

«Примусові обмеження споживачів електроенергії – повністю контрольований захід, який дозволяє знизити навантаження на електромережі та дає можливість збалансувати роботу енергосистеми», – зазначають в НЕК «Укренерго».

Наголошується, що свідоме зниження споживання електроенергії, особливо в години ранкового та вечірнього піку споживання (6:00-11:00 та 17:00-23:00), зменшує ризик перевантаження в мережах та застосування обмежень споживачів.

«Просимо споживачів свідомо та ощадливо підходити до споживання електроенергії, не вмикати вмережу одночасно два або більше потужних електроприладів, а також за можливості перенести користування деякими з них на нічний період (пральні машини, бойлери, обігрівачі тощо)», – вкотре нагадують споживачам в НЕК «Укренерго».

На сторінці ДТЕК Одеські електромережі поки що немає повідомлень про обмеження для домоволодінь.

Нагадаємо, обмеження споживання електроенергії – це вимушена міра, пов’язана зі значним руйнуванням об’єктів енергетики внаслідок ворожих ударів.