Сьогодні в Україні розпочалась реєстрація на Національний мультипредметний тест: що потрібно знати

09:24, 14 марта 2024

Починаючи з сьогоднішнього дня, 14 березня, в Україні стартувала реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ), яка триватиме до 11 квітня включно. Зазначається, що Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі. Про це повідомляє Департамент освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації. 

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступникові або вступниці потрібно буде за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на вебсайті УЦОЯО, самостійно створити персональний кабінет (зазначити особисті дані: реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу) та виконати в ньому такі дії:

• зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років», указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов), вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи;
• завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
• надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі. Організатори також радять не зволікати з реєстрацією, аби мати час для того, щоб усунути недоліки чи внести потрібні зміни.До 15 квітня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни щодо такого:
– навчальний предмет на вибір, з якого вступник/вступниця бажає пройти тестування;
– населений пункт в Україні або за кордоном, де вступник/вступниця перебуватиме в дні проведення НМТ;
– інформація про потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.