Солдати РФ «масово відмовляються» воювати в Україні, Росії «катастрофічно не вистачає особового складу» – розвідка

13:21, 14 сентября 2022

Солдати РФ «масово відмовляються» їхати в Україну, через що військові частини вимушені скасовувати відправку своїх підрозділів сюди, повідомляє Головне управління розвідки українського Міністерства оборони.

Окрім того, за дами розвідки, у підрозділах, які уже беруть участь у бойових діях, «спостерігається катастрофічна нестача особового складу».

«Із метою «вирішення проблеми» командуванням окупаційними військами вирішено суттєво скоротити час на реабілітацію військових після поранень і контузій. Пораненим у шпиталях цілеспрямовано спрощують діагнози, не проводять раніше заплановані операції та пропонують повернутися на війну до України», – повідомляють у ГУР.

Як додають у розвідці, наразі військове керівництво РФ намагається посилити своє угруповання під окупованим Херсоном за рахунок «наявних резервів».

«Для цього планується передислокування чотирьох батальйонів так званих «кадирівців». Але наразі ці підрозділи значно недоукомплектовані. Більшість особового складу – не чеченці, а найманці з найбідніших регіонів РФ», – зазначають у розвідці.

З огляду на бойові дії редакція не може незалежно перевірити цю інформацію.