Спортсмен з Кулевчанської громади посів призове місце на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

13:41, 23 июля 2024

Спортсмени Одещини відзначились на Всеукраїнському турнірі з боротьби вільної U17, який проходив з 19 по 21 липня на базі манежу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Взяв участь у змаганнях і спортсмен з Білгород-Дністровщини, вихованець КУ ЦФЗН «Спорт для всіх» Кулевчанської громади Степан Мінчев. Про це повідомляє Одеська ОВА.

Турнір був присвячений ветеранам боротьби Прикарпаття та полеглим Захисникам України. Учасниками змагань стали близько 150 спортсменів у десятьох вагових категоріях — від 45 до 110 кілограмів.

«Ці змагання є відбірковими до збірної України, яка через місяць виступатиме на чемпіонаті світу U17 в Південній Америці», ─ розповіли в ОВА.

Спортсмени Одещини досягли гідних результатів. Так, серед вихованців КУ «Обласна ДЮСШ боротьби» Братов Микола (55 кг) посів друге місце; Ромадін Вадим (65 кг) — третє місце; Колєв Даніель (71 кг) — третє місце. Вихованець КУ ЦФЗН «Спорт для всіх» Кулевчанської ТГ Мінчев Степан (60 кг) посів третє місце.

«Вітаємо спортсменів! Дякуємо борцівській спільноті за сприяння, а також керівникам спортивних закладів, батькам вихованців, всім учасникам, тренерам, організаторам та вболівальникам за створення неповторної атмосфери та підтримку», ─ привітали спортсменів в облдержадміністрації.