США закликають своїх громадян негайно залишити РФ

13:17, 28 сентября 2022

Посольство США має серйозні обмеження у можливостях щодо надання допомоги своїм громадянам.

Посольство США у Москві закликає своїх громадян негайно виїхати з Росії, а також не відвідувати РФ. Про це повідомляється на сайті посольства.

“Громадяни США не повинні їздити до Росії, а ті, хто проживає або подорожує в Росії, повинні негайно залишити її, доки залишаються обмежені можливості для комерційних поїздок”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після того, як уряд РФ оголосив мобілізацію для війни в Україні, російська сторона може відмовити у визнанні громадянства США особам з подвійним громадянством, відмовити їм у доступі до консульської допомоги США, перешкодити їхньому виїзду з Росії та призвати осіб з подвійним громадянством на військову службу.

Як наголосили в посольстві, варіанти комерційних рейсів до РФ наразі вкрай обмежені та часто недоступні у короткі терміни. Тому громадянам США варто скористатися сухопутними маршрутами.

“Посольство США має серйозні обмеження у своїх можливостях надання допомоги громадянам США, і умови, включаючи транспортні можливості, можуть раптово стати ще більш обмеженими”, – заявили в дипвідомстві.